Tiibväravad 

Tiibvärv on värv, mis reeglina koosneb kahest eraldi avanevast tiivast. Tiibvärav on võrreldes liugväravaga ehituselt lihtsam ja seega soodsam variant autoväravaks. Tiibvärava miinuseks loetakse värava avamiseks vajaminevat suurt ala ja pöördenurka ning talviti ka lume kogunemist värava ette.
Paigaldame ja müüme tiibväravaid nii puit- kui võrktäitega. Kõikidel tiibväravatel on reguleeritavad hinged. Sulgemiseks on võimalik lisada maariiv, tabalukuaasad ja lukustuskomplekt (link ja lukk). Puittäitega tiibväravatel kasutame peamiselt raame, mis on keevitatud nelikanttorust 40×60 mm ning mille postid ruuttorust 80x80mm või 100x100mm. Võimalik valmistada ka vastavalt kliendi soovile erimõõdus väravaid. Võrktäitega jalgväravatel võivad raamid ja postid olla väiksema profiiliga, olenevalt värava suurusest ja täiteks kasutatavast võrgust või keevispaneelist. Väravate metallosa on kaetud pulbervärvi või tsingiga. Tiibvärava raame on võimalik kinnitada ka vastavate kinnitusplaatidega kivipostidele.

Standard tiibvärav koosneb: (sobib kõikidele aedale)

Väravapostid (80*80;100*100mm) 2 tk
Väravaraam (60*40) 2 tk
Reguleeritavad hinged 4 tk
Taba-aasad  2 tk
Maariivid 2 tk
Pinnakate: kuumtsingitud, värvitud, kuumtsingitud+värvitud
Soovi korral saab lisada väravale automaatika valmiduse.

Kerg tiibvärav paneel- ja võrkaedadele. Kerge ja lihtne värav sobib kohtadesse kus turvalisus pole esmatähtis. Plussiks kiire tarne ja soodsam hind võrreldes standard väravaga.

Rohkem pilt ja materjali näidiseid väravate galeriist.