Bisnode Estonia AS krediidireiting Aia Grupp OÜ-le

Aia Grupp OÜ-le omistati reitingufirma Bisnode Estonia AS poolt 2015 aastal kõrgeim AAA-krediidireiting.

Ainult 3,8% eesti ettevõtetest on saavutanud kõrgeima krediidireitingu taseme AAA. Kõrgeima reitinguga ettevõtetel on keskmisest märgatavalt parem majandusseis ja finantsnäitajad, positiivne taust ning korrektsed maksekombed. Reitingutasemeid on kokku seitse, seejuures AAA on neist kõrgeim.

 


 

Krediidiinfo AS krediidireiting Aia Grupp OÜ-le

Aia Grupp OÜ-le väljastati Krediidiinfo AS-i poolt 2012. aastal Eduka Eesti  Ettevõtte tunnistus. Aia Grupp OÜ –le väljastati majandustulemuste põhjal reiting hea (A). Krediidiinfo reiting hindab ettevõtte kui terviku senist tegevust. Reiting on koondhinne ettevõtte majandus- ja finantsolukorrale ning maksekommetele.

Ettevõttele antud positiivne hinnang näitab eelkõige ettevõtte kõrget usaldusväärsust koostööpartnerina, mis tänases majandusolukorras on kliendi jaoks eriti oluline.

Krediidiinfo AS on maailma juhtiva krediidiinformatsiooni kontserni Experian tütarettevõte, kelle peamiseks tegevusalaks on väljastada Eestis registreeritud ettevõtete kohta majandusinformatsiooni. Krediidiinfo reiting hindab ettevõtte kui terviku senist tegevust.